DomovFAQHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Pravidlá fóra

Goto down 
AutorSpráva
canart
Admin
avatar

Počet príspevkov : 43
Bydlisko : Nitra, SR
Registration date : 12.04.2008

OdoslaťPredmet: Pravidlá fóra   13/4/2008, 12:47

PRAVIDLÁ CICHLIDWORLD FÓRA

Každé spoločenstvo má pravidlá, aby nedochádzalo k zbytočným nedorozumeniam. Aj napriek tomu, že toto fórum nemá plniť úlohu frekventovaného miesta s množstvom užívateľov, je potrebné stanoviť aspoň základné pravidlá, ktoré by sa tu mali dodržiavať. Hlavným zámerom je vytvoriť pokojné miesto, kde nebudú vznikať žiadne konfrontácie a osobné útoky. Preto si, prosím, prečítajte nasledovné riadky:

Pravidlo č. 1
Na fóre vrátane všetkých jeho možností (SS, e-mail, avatar, podpisy...) je zakázané akékoľvek urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, propagácia fašizmu, drog, násilia, náboženskej a rasovej neznášanlivosti, detskej pornografie alebo používanie vulgárnych výrazov.

Pravidlo č. 2
Ak sa mi podarí niekoho nechtiac uraziť, ospravedlním sa.

Pravidlo č. 3
Povoľuje sa reklama a propagácia produktov súvisiacich s akvaristikou vlastných alebo cudzích. Reklama však musí byť obmedzená na pravdivé informácie o produkte. Zakazuje sa ohováranie a znevažovanie konkurencie.

Pravidlo č. 4

Zakazuje sa používanie akéhokoľvek textového, grafického a video materiálu, ktorého vlastníkom je cudzia osoba (copyright) bez jej výslovného súhlasu (články, fotografie, videá atď.). Ak sa takéto informácie na fóre vyskytnú, budú ihneď odstránené.

Pravidlo č. 5
Zakazuje sa využívať fórum na súkromnú korešpondenciu. Využívajte prosím súkromné správy (SS) alebo e-mail.

Pravidlo č. 6
Neduplikujte témy. Využívajte vyhľadávač na zistenie, či rovnaká alebo príbuzná téma na fóre už neexistuje. Názvy tém voľte výstižne podľa obsahu príspevku.

Pravidlo č. 7
Administrátor fóra si vyhradzuje právo, aby priamo alebo prostredníctvom moderátora okamžite zmazal príspevok, ktorý porušuje ktorékoľvek z uvedených pravidiel. Administrátor alebo moderátor upozorní porušovateľa pravidiel a za opakované porušenie pravidiel môže byť takémuto užívateľovi zablokovaný prístup do fóra natrvalo. Zároveň sa zakazuje vytváranie viacnásobných užívateľských účtov na fóre. V prípade zistenia registrácie vyhosteného užívateľa alebo viacnásobných registrácií, tieto budú odstránené.

Pravidlo č. 8
Za obsah príspevku zodpovedá jeho autor.

Pravidlo č. 9

Členstvo a všetky aktivity na tomto fóre sú pre užívateľov a návštevníkov bezplatné.

Pravidlo č. 10
Prevádzkovateľ fóra má právo tieto pravidlá podľa potreby aktualizovať alebo meniť. Užívateľ fóra je povinný tieto pravidlá priebežne sledovať a dodržiavať ich.

V prípade akýchkoľvek nejasností ma prosím kontaktujte (canart666@gmail.com)

_________________
Robert
www.cichlidworld.eu
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://cichlidworld.eu
 
Pravidlá fóra
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
CIHLIDWORLD FORUM :: VŠEOBECNÉ :: Fórum informácie-
Prejdi na: