CIHLIDWORLD FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Výter Neolamprologus leleupi

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Hathor




Počet príspevkov : 16
Registration date : 15.04.2008

Výter Neolamprologus leleupi Empty
OdoslaťPredmet: Výter Neolamprologus leleupi   Výter Neolamprologus leleupi I_icon_minitime27/4/2008, 23:00

Práve, keď som písal k mojim fotkám leleupiek komentár, začal sa mi vytierať jeden pár, bolo mi to už podozrivé, pretože všetky Altolamprologusy boli hneď vytlačené z ich puklín a škár v skalách, kde trávia väčšinu času, asi sa im tam naozaj páči, je to ich útočisko, preto to bolo nezvyklé, keď tam žiadny z nich nebol. A, samozrejme, nejaké ikry už boli nalepené na šikmú plochu šutra. Výter trval dosť dlho, ani som ho dokonca nevykukal Shocked. že si zrovna vybrali miesto, kde to prekypuje životom a pohybom, veď v nádrži je toľko iných miest, ale je to ako s tými hríbami v prírode - najdete krásny slnkom zaliaty kus miestečka,kde si poviete "tam by som na jeho mieste chcel rásť" a ten hríb si vyberie miesto, kde sa ledva prestrčí cez korene na povrch a nakoniec tam aj zhnije, lebo ho nikto nenájde No Ale to som trochu odbočil, takže vybrali si takéto miesto, no pokiaľ budú ikry, tak budiš ( nemyslím minerálku pirat), to ešte samica ustráži, ale keď ( až ) prídu mladé, no neviem, bude to pri tých kostlivcoch ( aaale trochu som im ublížil, nie sú také kostnaté ako sa o nich hovorí ) veľmi ťažké. Niečo podobné už majú za sebou.
Keďže som výter nasnímal, tu sú jeho začiatky:
Výter Neolamprologus leleupi P1010013

Výter Neolamprologus leleupi P1010014

Výter Neolamprologus leleupi P1010015

Výter Neolamprologus leleupi P1010016

Výter Neolamprologus leleupi P1010018

Výter Neolamprologus leleupi P1010019
Prichytené ikry


Naposledy upravil Hathor dňa 3/5/2008, 14:52, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
canart
Admin
canart


Počet príspevkov : 43
Bydlisko : Nitra, SR
Registration date : 12.04.2008

Výter Neolamprologus leleupi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výter Neolamprologus leleupi   Výter Neolamprologus leleupi I_icon_minitime28/4/2008, 15:49

Parada...tak sa ti podarilo to aj nafotit lol! Som zvedavy, ci ti z toho nieco zostane.
BTW, dobre som sa zasmial, ked som to cital Smile
Návrat hore Goto down
http://cichlidworld.eu
 
Výter Neolamprologus leleupi
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Neolamprologus leleupi - 5 - 9cm
» Vyter Tropheus sp "black" Bemba
» Vyter Tropheus sp "Ikola"

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
CIHLIDWORLD FORUM :: TANGANIKA :: Altolamprologus, Julidochromis, Lamprologus, Neolamprologus-
Prejdi na: